pracownicy socjalni - Ośrodek Pomocy Społecznej Środa Wlkp.

Idź do spisu treści

Menu główne

pracownicy socjalni

 
 

WYKAZ ULIC PODLEGŁYCH POSZCZEGÓLNYM
PRACOWNIKOM SOCJALNYM

 

ZDZISŁAWA OSTOJSKA
wtorek:  7:00 - 11:00
            12:00 - 15:00


 1. Baczyńskiego
 2. Bławatkowa
 3. Bora-Komorowskiego
 4. Czerwonego Krzyża
 5. Dąbrowskiego
 6. Dolna
 7. Działyńskich
 8. Garncarska
 9. Górki
10. Grota-Roweckiego
11. Kamińskiego
12. Konopnickiej
13. Konwaliowa
14. Kosynierów
15. Krajewskiego
16. Krasickiego
17. Kremera
18. Krótka
19. Krzyżowa
20. Kutrzeby
21. Mała Klasztorna
22. Marcinkowskiego
23. Meissnera
24. Reymonta
25. Spichrzowa
26. Stawowa
27. Struga
28. Św. Ducha
29. Towarowa
30. Tylna
31. Wawrzyńca
32. Wiosny Ludów

ANETA RYCHTANEK
środa:  7:00 - 11:00
          12:00 - 15:00

 1. 17- Września
 2. Berwińskiego
 3. Białkowskiego
 4. Bohaterów
 5. Chełmońskiego
 6. Czartoryskich
 7. Daszyńskiego
 8. Dojazd
 9. Dworcowa
10. Fromborska
11. Inwalidów Wojennych
12. Kolegiacka
13. Kopernika
14. Kościelna
15. Libelta
16. Limanowskiego
17. Lotnicza
18. Nekielska
19. Ogrodowa
20. Plac Armii Poznań
21. Plac Zamkowy
22. Popiełuszki
23. Ratuszowa
24. Spadochronowa
25. Szkolna
26. Szlafroka
27. Toruńska
28. Westerplatte
29. Wojska Polskiego

 

MARZENA TRÓJNARA
czwrtek:  7:00 - 11:00
              12:00 - 15:00

 1. 27 Grudnia
 2. 3 Maja
 3. Brodowska
 4. Fieldorfa
 5. Gnieźnieńska
 6. Kwiatowa
 7. Lipowa
 8. Marcinkowskiego
 9. Osiedle Piastowskie
10. Palinkiewicza
11. Pewińskich
12. Pileckiego
13. Plantaża
14. Plażowa
15. Pogodna
16. Polna
17. Ratajczaka
18. Reja
19. Rolna
20. Różana
21. Rządkowskiego
22. Rzemieślnicza
23. Sadowa
24. Sczanieckiej
25. Sejmikowa
26. Skautowa
27. Słoneczna
28. Spacerowa
29. Strzelecka
30. Taczaka
31. Wałowa
32. Wrzesińska
33. Wyspiańskiego
34. Zamojskich
35. Zaremby
36. Zuchowa
37. Żeromskiego

JOANNA BĄCZKIEWICZ
poniedziałek: 8:00 - 12:00
                     13:00 - 16:00


 1. 20-Października
 2. Akacjowa
 3. Broniewskiego
 4. Chopina
 5. Chudoby
 6. Degi
 7. Drzymały
 8. Działkowa
 9. Dzikowskiego
10. Estkowskiego
11. Fredry
12. Gałczyńskiego
13. Głowackiego
14. Hallera
15. Hłaski
16. Jackowskiego
17. Jaśminowa
18. Kapuścińskiego
19. Kasprowicza
20. Kórnicka
21. Mickiewicza
22. Nałkowskiej
23. Orzeszkowej
24. Paderewskiego
25. Palczewskiego
26. Prądzyńskiego
27. Prusa
28. Sienkiewicza
29. Stachury
30. Sucharskiego
31. Trąmpczyńskiego
32. Tulipanowa
33. Tuwima
34. Żwirki i Wigury

 

KAMILA NAROŻNA
czwartek:  7:00 - 11:00
                12:00 - 15:00


 1. Cechowa
 2. Jażdżewskiego
 3. Kochanowskiego
 4. Kościuszki
 5. Kozierowskiego
 6. Ks. Kegla
 7. Łąkowa
 8. Norwida
 9. Przecznica
10. Raczyńskich
11. Rejtana
12. Rexa
13. Słowackiego
14. Sportowa
15. Sulisława
16. Szamarzewskiego
17. Szarytek
18. Zakole

WIOLETTA KNAPIK - OSTROPOLSKA
środa :    7:00 - 11:00
             12:00 - 15:00

 1. Hiacyntowa
 2. Karola Miarki
 3. Leszczyńskich
 4. Miętowa
 5. Milewskiego
 6. Miłosza
 7. Muśnickiego
 8. Nagietkowa
 9. Niedziałkowskiego
10. Opielińskiego
11. Osiedle Młodych
12. Osiedle Wyszyńskiego
13. Ossolińskich
14. Partyzantów
15. Piłsudskiego
16. Platanowa
17. Polskiego Jana
18. Poselska
19. Powstańców
20. Przemysłowa
21. Sikorskiego
22. Staszica
23. Stokrotkowa
24. Szpitalna
25. Topolska
26. Witosa

 

MAGDALENA SOLARSKA
wtorek:   7:00 - 11:00
             12:00 - 15:00

 1. Harcerska
 2. Kraszewskiego
 3. Okrzei
 4. Olimpijska
 5. Osiedle Jagiellońskie
 6. Stary Rynek
 7. Szarych Szeregów

 
 

WYKAZ WSI PODLEGŁYCH POSZCZEGÓLNYM
PRACOWNIKOM SOCJALNYM

 

ANNA SALIŃSKA
czwartek: 7:00 - 11:00
               12:00 - 15:00


 1. Babin
 2. Bieganowo
 3. Brzeziny
 4. Dębicz
 5. Januszewo
 6. Koszuty
 7. Koszuty Huby
 8. Mączniki
 9. Pławce
10. Podgaj
11. Romanowo
12. Ruszkowo
13. Staniszewo
14. Trzebisławki
15. Zdziechowice
16. Zielniczki
17. Zielniki
18. Zmysłowo
19. Żabikowo

MAGDALENA BEDNAREK
czwartek: 7:00 - 11:00
               11:00 - 15:00

 1. Annopole
 2. Brodowo
 3. Chwałkowo
 4. Chwałkowo - Czartki
 5. Czarne Piątkowo
 6. Grójec
 7. Jarosławiec
 8. Kijewo
 9. Lorenka
10. Marianowo Brodowskie
11. Nadziejewo
12. Nietrzanowo
13. Olszewo
14. Pętkowo
15. Pierzchnica
16. Pierzchno
17. Słupia Wielka
18. Strzeszki
19. Topola
20. Włostowo

 

MARLENA ZDZIESZEK-RATAJCZAK
poniedziałek:  8:00 - 16:00

 1. Brzeziak
 2. Brzezie
 3. Chocicza
 4. Chudzice
 5. Dębiczek
 6. Henrykowo
 7. Janowo
 8. Ołaczewo
 9. Połażejewo
10. Rumiejki
11. Starkówiec Piątkowski
12. Szlachcin
13. Szlachcin Huby
14. Tadeuszewo
15. Ulejno
16. Winna Góra

 
 

OSOBY BEZDOMNE

 

KATARZYNA KUJAWA
poniedziałek:  8:00 - 16:00
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00

 

PRACOWNICY SOCJALNI
SEKCJI USŁUG OPIEKUŃCZYCH

 

ANDRZEJ PIĄTEK
poniedziałek - piątek:
  8:00 - 15:00


KATARZYNA WIŚNIEWSKA
poniedziałek:   8:00 - 12:00
wtorek - piątek:  7:00 - 11:00

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego